Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Komentarze

Przywracamy możliwość komentowania wpisów na blogu. Oczywiście przypominamy, że komentarze anonimowe nie będą mogły liczyć na odpowiedź :)

środa, 29 lipca 2020

Pożegnanie


Witajcie!
Dzisiaj chcemy Wam coś ogłosić.
Pewnie część z Was fakt ten zasmuci. Dla nas przynajmniej, jest to trudna decyzja.
Otóż postanowiliśmy zakończyć działalność blogową. Więcej wpisów na blogu nie będzie..
Wpływ ma na to wiele czynników, ale chyba nie są one w tym miejscu istotne.
Bardzo, ale to bardzo chcemy Wam za wszystko podziękować. Za dobre słowa, pochwały, ale też i za konstruktywną krytykę. Za porady i przekazane nam ciekawostki.
Dziękujemy za każdą napisaną do nas wiadomość - cieszymy się, że mogliśmy pomóc tak wielu osobom, zainteresować tak wielu tematyką Łemkowyny i Beskidu Niskiego.
Przez te kilka lat (blog działa od listopada 2012) sporo, na prawdę sporo się nauczyliśmy. Poznaliśmy wiele tajemnic Łemkowyny. Ale wciąż jeszcze wiele przed nami...
Bloga oczywiście nie kasujemy - każdy będzie mógł na niego zajrzeć, poczytać, poszukać inspiracji.
Nie palimy też mostów - piszcie na mailu czy na fb.
Nasz Instagram pozostanie aktywny, chociaż nieco zmieni swoją formę.
Kochani - dziękujemy raz jeszcze, i - do zobaczenia na szlaku!

Dziękujemy za wszystko! (fot. D. Szczerba)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!