Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Beskidzkie rozmowy....


Tutaj znajdziecie rozmowy  o (a jakże! ) tematyce Beskidzkiej. Nie będą to rozmowy z osobami sławnymi, nie możecie wiec liczyć na autografy " po znajomości" :) Jednak na pewno znajdziecie tutaj ludzi, kochających bez granic Łemkowynę. To możemy Wam obiecać.


I zapewne też z każdym nowym wywiadem, będziecie mogli poznać inne spojrzenie na ten mały beskidzki świat. Mamy nadzieję, że wywiady tutaj zamieszczane przypadną Wam do gustu. Kto wie, może pomogą Wam (i nam) inaczej spojrzeć na Łemkowynę...Rozmowa z Tomaszem Gołkowskim

Rozmowa z Marią Felenczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!