Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

LEMtravel

Hej hej!

Tutaj chcemy Wam zaproponować połączenie Łemkowyny z calutkim wielkim światem!

LEMtravel, a dokładnie: I Łemkowski Festiwal Podróżniczy to impreza w sam raz dla obieżyświatów, podrózników, autostopowiczów, włóczykijów i turystów każdej maści - cyklistów, kierowców, kajakarzy, piechurów i tak dalej...

Wydarzenie to jest wyjątkowe, bo pierwszy raz coś takiego odbędzie się w Beskidzie Niskim. Dodatkowo związane jest to również z Łemkami, rodowitymi mieszkańcami Łemkowyny.

Impreza odbędzie się w dniach 12 - 13 maja 2018 roku w Ruskiej Bursie w Gorlicach.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Ruska Bursa - organizacja łemkowska, dbająca o rozwój kulturalny mniejszości łemkowskiej. Skupia grono nietuzinkowych, pozytywnie zakręconych osób. A jeśli tacy biorą się za organizację imprezy - to wszystko MUSI się udać.

Poniżej wrzucamy kilka przydatnych informacji - m. in. plan wydarzenia oraz mapkę z lokalizacją Ruskiej Bursy.

Do zobaczenia w maju!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!