Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Przydatne strony


Tutaj znajdziecie linki do przydatnych stron.
Do czego mogą się przydać? Do planowania wyjazdu, szukania noclegu, dokształcenia się w temacie Łemkowyny i Beskidu Niskiego. Korzystajcie do woli!


Stowarzyszenie Łemków

Mapa turystyczna online

Co spakować?

Cerkiewnik Polski (katalog obiektów)

Strona PTTK Gorlice

Strona PTTK Jasło

Strona PTTK Krosno

"Opowieści Magurskie"

Cmentarze Wojenne - Okręg I Nowy Żmigród

Cmentarze Wojenne - Okręg II Jasło

Cmentarze Wojenne - Okręg III Gorlice

Mapa BN - z przymróżeniem oka :)

Mapa WIG Gorlice-Grybów-Nowy Żmigród (z początku XX wieku)

Łemkowski Raj Utracony

Magurski Park Narodowy

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie - Jaśliski PK

lem.fm

lemko.org

Voyager - przewoźnik autobusowy

starecmentarze.pl

Lipowiec.org

GEOCONTEXT :)

GPS-ies, narzędzie do układania tras

Śnieżne trasy przez lasy - przewodnik

1 komentarz:

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!