Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Komentarze

Ponieważ od dłuższego czasu jesteśmy zalewani masowo wielojęzycznym spamem w komentarzach, i Wasze wiadomości musimy z trudem wyłuskiwać, zawieszamy możliwość komentowania postów. Z braku czasu nie jesteśmy w stanie na bieżąco tego monitorować. Zawsze, w każdej sprawie możecie napisać do nas wiadomość e-mail bądź na fb. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

czwartek, 8 listopada 2012

Delikatne wprowadzenie.Witajcie  /  Vytajte ! ;)

Dziś napiszemy tylko kilka słów powitalnych, tak na dobry początek :)
Otóż, może kilka słów o Nas. Jak się nazywamy, nie chcemy mówić, ot tak dla spokoju własnego.. Gdzie mieszkamy? Możemy powiedzieć tylko (a właściwie chcemy ) ze wszyscy mieszkamy w Beskidzie Niskim ;) Dwóch chłopaków, dwie „krasawice”, łączy Nas miłość do Beskidu Niskiego, do Łemkowyny, chociaż tylko jedna osoba wśród nas jest Łemkiem (przepraszam – Łemkynią ;) ). Większość  z nas studiuje, również całkiem niedaleko bo w Rzeszowie. A teraz co będzie można tutaj zobaczyć ;)  Oczywiście przepiękne zdjęcia, obrazy i rysunki ukazujące piękno naszego świata. Ilustracje będą pochodzić zarówno z Internetu i od zaprzyjaźnionych osób, jak też i z własnych zbiorów, których również troszkę mamy ;) Przybliżymy wam wspaniałą kulturę ludzi, którzy nas fascynują – kulturę Łemkowską. Zajmiemy się również ich historią, językiem itd. Itd.. ;) Wiele miejsca poświęcimy Beskidzkim wsiom, miastom i miasteczkom, ich historii i zabytkom. Nie zapomnimy o przyrodzie, największym skarbie tej krainy ;). Znajdzie się tu być może miejsce na legendy z tych stron, MOŻE WIERSZE... Wszystko wyjdzie w przysłowiowym praniu 
Zachęcam was do odwiedzin ;)

Do widzenia / Ostante zdravy  :)
2 komentarze:

  1. Witam w społeczności bloggera i życzę powodzenia w dalszej działalności. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za powitanie :) Mam nadzieję że ludzie znajdą tutaj trochę prawdy.. :) Może i Ty czasem tutaj zajrzysz ;)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.