Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Komentarze

Ponieważ od dłuższego czasu jesteśmy zalewani masowo wielojęzycznym spamem w komentarzach, i Wasze wiadomości musimy z trudem wyłuskiwać, zawieszamy możliwość komentowania postów. Z braku czasu nie jesteśmy w stanie na bieżąco tego monitorować. Zawsze, w każdej sprawie możecie napisać do nas wiadomość e-mail bądź na fb. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

środa, 19 grudnia 2012

Idą swięta

Witajcie / Vitajte!


Dziś nie będzie artykułu.Czujecie magię świąt? My tak
Każdy z Nas wraca do domu, do swojej rodziny, do ukochanego pokoju, lasów…
Nie będziemy mogli przez pewien czas tutaj zaglądać, aż do Nowego Roku.

 Przyjmijcie zyczenia od "Załogi Lemkowyny" jak już sie utarło (haha:) ) :

Chcemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, radości, niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Niech w Waszych domach zagości pokój, niech zstąpi na Was radość i nadzieja wraz z nadejściem dzieciątka Jezus. 

I Wam, i sobie życzymy poprawy własnych wad i docenienia tego, co mamy.

Sobie życzymy by Nasz blog był dla Was miejscem, z którego zaczerpniecie wiedzę, radość i uśmiech.

Nie składamy wam życzeń po łemkowsku, złożymy je… Nieco później, taka mała niespodzianka, chociaż pewnie domyślicie się, co mamy na myśli…
I, kochani, pamiętajcie w te chłodne dni o Naszych najmniejszych towarzyszach – wszystkich łatających za oknami stworzeniach, którym zimno szczególnie teraz dokucza, wesprzyjcie ich.

Zostawcie na stole pusty talerz, może ktoś jednak spędzi Wigilię w miłej atmosferze.

Ostante  zdravy!

Do zobaczenia w Nowym Roku 


I mała choineczka, tak symbolicznie :)
8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za życzenia!!!!
  Kochani, życzę Wam pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo miłości, szczęścia, radości i wzajemnej życzliwości...
  Z całego serca życzę Wam, by Nowy 2013 Rok stał się czasem spełnionych marzeń i nadziei...
  Lusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze zdążymy Ci podziękować :) Bardzo cieszymy się, ze poznaliśmy Ciebie :) Jesteś dla Nas impulsem, albo hm nagrodą, bo każde Twoje słowo tutaj sprawia nam wielką radość .. :)
   Do zobaczenia "za rok"
   Nie możemy sie doczekać:)
   Paa :)

   Usuń
 2. Dziękuję życzę także wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem :o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lemkowyno, życzę wam pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również życzę Wam wesołych radosnych świąt spędzonych w gronie życzliwych osób i wielu prezentów pod choinką, a także szczęśliwego Nowego 2013 Roku (jak ten czas leci...).

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku!
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy Wam serdecznie za pamięć, mamy nadzieje że ten rok będzie dl Nas wszystkich zarówno w życiu, jak i tutaj owocny :) A dziś bawcie się ! :d Do zobaczenia w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.