Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Komentarze

Ponieważ od dłuższego czasu jesteśmy zalewani masowo wielojęzycznym spamem w komentarzach, i Wasze wiadomości musimy z trudem wyłuskiwać, zawieszamy możliwość komentowania postów. Z braku czasu nie jesteśmy w stanie na bieżąco tego monitorować. Zawsze, w każdej sprawie możecie napisać do nas wiadomość e-mail bądź na fb. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

niedziela, 22 grudnia 2013

Wesołych Świąt

Dzisiaj nie będzie artykułu - mamy nadzieję ze Nam wybaczycie. 

Chcemy Wam życzyć spokojnych, radosnych i pogodnych świąt. Nowy Rok niech powita Was szczęśliwie. Niechaj spełnią się Wasze marzenia, nawet te najskrytsze. Niech czuwa nad Wami Najwyższy...  Zdrowie, uśmiech, nadzieja, miłość, spokój ducha - tego niech Wam NIGDY nie zabraknie. Życzymy Wam również jak najczęstszych wizyt w Beskidzie Niskim, na Lemkowynie - każde odwiedziny Naszego "raju" niech pozostawią w Waszej pamięci niezatarty, barwny ślad. I życzymy Wam zadowolenia z Naszej drobnej "pracy" tutaj. I niech przybywa Nas z dnia na dzień coraz więcej. W życiu niech nie opuszcza Was Wigilijny dostatek, i Wigilijna pokora...
A pod barwną choinką Święty Mikołaj (ten prawdziwy, Biskup z pastorałem, nie krasnal - przebieraniec) mamy nadzieję, pozostawi dla Was miły upominek - o ile byliście grzeczni :)

Pozdrawiamy!
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku:)


muzykaslowian.bloog.plDo zobaczenia po świętach - znów porwiemy Was w podróż po ukochanym Beskidzie Niskim...
R i SD

14 komentarzy:

 1. " Radujmy się, bracia mili,
  Gdyż ( dziw nad dziwy! )
  Swego Syna zesłał na świat
  Bóg dobrotliwy..."...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ...cudownych, magicznych Świąt:)
  Serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wam również życzę Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wspaniałe życzenia i wzajemnie, radosnych Świąt dla Was !

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością się w taką podróż wybiorę.
  Życzę radosnych i spokojnych świat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogłam się powstrzymać i raz jeszcze tutaj składam Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt! :) Wszystkiego, co najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę Wam Zdrowych, Dobrych, Rodzinnych Pełnych Miłości Świat Bożego Narodzenia...
  Ślę pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, oby Beskid Niski na zawsze pozostał Waszą pasją bo to najpiękniejsze miejsce na ziemi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych, radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych, dużo radości, miłości i szczęścia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam!
  Dziękuję i odwzajemniam. I oby nam się dobrze działo i wszystkie marzenia ziszczyły.
  Pozdrawiam świątecznie.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 12. Życzę by Nowy Rok 2014 przyniósł Wam wszystko to o czym marzycie i czego pragniecie. Niech to będzie piękny rok dla Was i i dla Waszych Bliskich !Wszystkiego dobrego !!!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Łucjo dziękujemy Ci serdecznie za życzenia :) I powtórzymy tutaj swoje - zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i wielu, wielu przyjaciół - tych realnych i tych "blogowych" :) Wszystkiego co najlepsze Tobie i Twojej rodzinie.. ;)
  Pozdrawiamy;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Niech ten 2014 rok będzie dla Was cudowny !

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.