Zanim wejdziesz, przeczytaj :)

1) Materiały wykorzystane przez nas ( zdjęcia, rysunki, opisy ) służą tylko celom dydaktyczno - informacyjnym, nie czerpiemy z działalności żadnych korzyści. Wykorzystujemy materiały zarówno własne, jak również pozyskane w internecie, lecz tylko by ukazać czytelnikom piękno naszego świata :). Materiał internetowy pozyskujemy legalnie (nie jest on zastrzeżony prawami autorskimi, pochodzi ze źródeł masowych i edukacyjnych) - nie kradniemy niczyjej pracy. Jeśli jednak znajdziesz u nas swoje materiały bez wyraźnej zgody (mogło zdarzyć się niedopatrzenie z naszej strony) i poczujesz się urażony - prosimy, poinformuj nas, a natychmiast znikną one z naszych łamów :)
2) Blog nie ma charakteru naukowego. Jest to strona popularyzatorska. W miarę naszych możliwości (i ponieważ historia to nasze hobby) staramy się jak najwięcej umieszczać informacji historycznych oraz korzystać z literatury tematycznej, niemniej nie gwarantujemy "nieomylności" :)
3) Ilustracje opatrzone znakiem wodnym są naszą prywatną własnością. Jeśli znalazłeś tutaj przydatną ilustrację - napisz do nas. Podobnie rzecz ma się z zamieszczanymi tekstami.

Komentarze

Ponieważ od dłuższego czasu jesteśmy zalewani masowo wielojęzycznym spamem w komentarzach, i Wasze wiadomości musimy z trudem wyłuskiwać, zawieszamy możliwość komentowania postów. Z braku czasu nie jesteśmy w stanie na bieżąco tego monitorować. Zawsze, w każdej sprawie możecie napisać do nas wiadomość e-mail bądź na fb. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

niedziela, 23 grudnia 2018

Święta Święta

Nasi drodzy, którzy tu zaglądacie

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam

POKOJU - żeby w te święta i nie tylko umiłować bliźniego swego
MIŁOŚCI - bo bez tego jak napisano w Liście do Koryntian bylibyśmy niczym
ZDROWIA - bo "nic nad zdrowie ani lepszego,ani droższego"
SZCZĘŚCIA - żeby w tym zabieganym świecie odnaleźć to co dla każdego z nas jest najważniejsze
RADOŚCI - z małych rzeczy, by się cieszyć nawet z tego co wydaje się nie być powodem do radości
WIARY - w rzeczy niemożliwe, nasza sytuacja rok temu była dość trudna, nie przestaliśmy jednak wierzyć, że będzie lepiej i jak się okazało jest lepiej i oby tak pozostało
NADZIEI - w to że przyszły rok będzie jeszcze lepszy

I wszystkiego wszystkiego co najlepsze, żeby Wasze marzenia się spełniły, a każda wędrówka górska zakończyła się bezpiecznie i zaowocowała tylko w dobre wspomnienia

Wszystkiego dobrego!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy serdecznie za przeczytanie artykułu :) Mamy nadzieję że Ci się spodobał :) Prosimy, zostaw komentarz, i podziel się z nami opinią na temat wpisu, strony itd.
Na komentarze anonimowe nie odpowiadamy!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.